Reference

NEJČERSTVĚJŠÍ REFERENCE:

Božena Veselá

Milá paní Kostelecká MARUŠKO. Děkuji,děkuji,děkuji. Díky VÁM opět žiji,směji se,komunikuji s okolím a těším se na nové krásné dny díky.ZDE JE MOJE ODPOVĚĎ: NEJČERSTVĚJŠÍ REFERENCE:

Milá paní Boženko, jsem ráda, že jsem mohla pomoci, pomocí terapie EFT, abyste opět byla VESELÁ!!!!

—————————————————————————————-

Další spokojená klientka mi po terapii EFT napsala:

Dobrý den, paní Kostelecká,

Jak se máte? Věřím, že jste stále dobře naladěná 🙂                                                                              Čas letí jak voda. Kdo by byl řekl, že už to je týden, co jsem u Vás zazvonila a bylo mi dovoleno strávit s Vámi více než 3 hodiny. A protože si myslím, že by bylo dobré, abyste měla zpětnou vazbu, tak Vám chci podat zprávu o dopadu našeho společného úsilí.

Není třeba se nějak sáhodlouze rozepisovat. Stručně a jasně: Pohoda, klídek 🙂

Jsem nějak víc vyklidněná, vyrovnanější, sama se sebou spokojenější, šťastnější, všechno je barevnější…. A hlavně, nepřišla potřeba „přežrat se“, naopak si jídlo víc užívám a vychutnávám.

V hlavě se celé dny něco děje, najednou se otevřela další negativa z raných let, spousta věcí se mi vyjasnila. Dnes by hodnocení u jednotlivých osob, které jsme spolu vytvářeli, bylo zcela jiné, v některých případech úplně opačné….

Uvidím, jak se všechno časem usadí.  Kdybych narazila na něco, co sama nedokážu rozklíčovat, požádala bych Vás opět o pomoc.

Děkuji Vám moc za čas, který jste mi věnovala, děkuji za možnost potkat Vás.

Užijte si krásné slunečné odpoledne.

Markéta

—————————————————————————————————————-

„Dobrý den paní Kostelecká,

chtěla jsem Vám moc moc poděkovat za Vaši terapii. Takhle dobře mi už dlouho nebylo☺ Včera mě celý den tak nějak zvláštně pobolívala hlava, ale i přes to jsem měla spoustu energie. Jste úžasná, a moc bych si přála jednou pomáhat lidem Tak, Jak to umíte vy. Stačí váš úsměv a hned je na světě líp.

Děkuji. Mějte krásný den .

Andrea B“

Chcete se cítit jako Andrea? Napište mi, nikdy není pozdě začít se cítit lépe!

____________________________________________________

Dobrý den pani Kostelecká,

už jsem viděla několik obrázků z hadama a dobrý!

Ještě jednou díky – cítím se velmi dobře.

Krásný den Marie S.

—————————————————————————————————————-

NAPSALA MI SPOKOJENÁ KLIENTKA Irena Mejzlíková Koutníková :

„Maruško já tě nesmírně obdivuji. Tvojí chuť a sílu dál se vzdělávat, pracovat na sobě… jsi úžasná. A moc děkuji za terapii, jak jsi měla tu akci sezení zdarma. Stále na to vzpomínám. Držím pěsti ať máš spoustu spokojených klientů!

ko

————————————————————————————————————————————————————–
S paní Maruškou jsem se seznámila přes FB ,,nabízela meditaci od Marie Diamond, a začala mě Maruška zajímat více ,až jsem pročetla nabídku terapie EFT.Cítila jsem že ji mám zkusit,že není náhoda že mi přišla do života.Maruška reagovala na moji prosbu téměř hned,,protože když něco potřebuji udělat pro sebe tak hned.Technika ,hlas,přístup k člověku,zájem i později jak mu je,,plnění úkolú na doma ,a ty plním svědomitě,jsem jako hravé dítě,čekající úspěšné dokončení úkolů.
dekuji-320x200
Děkuji Maruško a přeji samé štěstí v životě,a Vám co čekáte na zázraky,svěřte se Marušce.
Mirka
———————————————————————————-
Zdravím, milá paní Kostelecká,
píši Vám, protože bohužel musím naši schůzku v pátek z rodinných důvodů zrušit. Zkusila jsem si  načíst feng šuej v knize od Marie Diamond, kterou jsem si od Vás zakoupila, a mám v tom už mnohem více jasno:-) 
Chtěla jsem Vám spíše na schůzce poděkovat, jelikož se cítím dobře. Problémy s nespavostí a neustálým řešením negativních lidí jsou mnohem lepší. Umím si to lépe uvědomit. Zpomalila jsem. Dokážu se jak se říká „stopnout“ a jít pozitivnější cestou. Myslím, že změna myšlení a pozitivnější přístup k sobě i k ostatním –  to pro mě bude cesta na celý život a hlavně díky Vám jsem na to přišla. Jsou dny, kdy vše není, jak bych chtěla, ale to už je součást života. Nechtít tolik. Neustále je se co učit. Naučila jste mě ne bojovat proti strachu, ale spíše ho přijmout. Určitě bych Vám, milá Maruško, ráda osobně poděkovala. Tudíž bych se Vám zkusila ozvat až přijedu z té mojí zdravotní rekreace či jak mi vyjde čas a domluvila bych si s Vámi schůzku. Doufám, že mě tento fajn stav vydrží  navždy. Cítím se totiž i zdravotně mnohem lépe. Ať se i Vám daří dobře.
 
Mějte pěkné dny. 
 
S pozdravem a přáním krásných Vánoc.
 
růůře
Dana P.
_________________________________________________________________________________________
Dobrý den,
tak je mi uvnitř pořád tak nějak pěkně a jsem za to moc ráda a vděčná. …nemusím být přece jen otrok, jen z práce do práce a nikde žádný odpočinek a relaxace. Rozhodla jsem se, že teď budu víc myslet na sebe, aby mne bylo dobře na duchu i na těle a to potřebuji teď ze všeho nejvíc….A taky jsem Vám chtěla říct, že s manželem je teď ten náš vzájemný vztah klidnější, za což jsem taky vděčná… A nálad kolegyně si vůbec nevšímám, beru to na takové neutrální rovině a je to tak myslím dobře. Ještě jednou moc díky, ještě že Vás mám… hezký večer přeje

Marta V.

PS: A zatím mám stále chuť se smát….

——————————————————————————————-

Míla Maruško,

moc rad čtu Vaše prispevky , ještě jednou moc děkuji. Pevne věřim, že se ty věci harmonizovaly a ten proces pokračuje a plyne. Mam přece jen jednu prosbu, a to aby se harmonizovaly i záležitosti finanční vc.exekuce. To jsme už nestačili probrat. S díky a v úctě,…….Ještě jednou děkuji . Jste moc míla. Dnes jsem zatím nevzal prášek proti bolesti. Cítím k Vam důvěru. Dekuji Karel V

———————————————————————————

Ať už se zítra rozhodnu jakkoliv, vím, že se mi otevřou další dveře…
Maruško, prosté děkuji snad ani nestačí. Zavařily jsme telefonní linky,

telefon

ale já pokládala sluchátko klidná a vyrovnaná s vědomím, že jsem díky Vašemu vedení dospěla k rozhodnutí co chci. A i když to bolelo a ještě chvilku se budu otáčet po těch drobečcích se slzičkou v duši, vím, že jsem se rozhodla správně.
Takže ještě jednou DĚKUJI S


Příjemný večer paní Kostelecká,
nejlepší pocit jsem měla když jsem odcházela, to bylo opravdu nepopsatelné. A je zajímavé, jak si postupem času uvědomuji kolik malicherností člověka ovlivňovalo a zbytečně ničilo nervy a sebedůvěru. Co se týče okolí, vidím lidi okolo sebe naprosto jinak a myslím, že i oni se v mé přítomnosti cítí lépe než dřív:-) Vím o několika dalších „vystresovaných“ lidičkách, kterým by to určitě pomohlo, takže se jistě ráda zmíním. Mě to pomohlo, a jak…………:-))))

Ještě jednou děkuji,

mějte se hezky.Karolína.

___________________________________________________________

Dobrý den paní Kostelecká,
normálně v práci své soukromé maily neotevírám a pokud ano, tak hned ráno než začnu pracovat, ale dnes mě něco říkalo, ať se do nich podívám a tak jsem právě otevřela svoji poštu, jen chvilku poté, co jste mi napsala mail o tom, že od Vás dostávám 2 hodiny EFT terapie.

pláč

Pláču tady radostí a strašně moc Vám děkuji, opravdu moc děkuji.

Růžena N

———————————————————————-

Ahoj Maruško .

Moc Ti děkuji za vše co mi posíláš.Není den, abych si to nečetla znovu a znovu. Moc se mi líbí. Jsi velice moudrá žena a přitom tak milá a skromná. Takových lidí je málo. A ještě jednou Ti blahopřeji ke Tvým velice šikovným dcerám. Víš ,vždycky mně to dostane a dožene k slzám. Jako včera. Ale hrály krásně a moc se určitě všem líbily.

Pozdrav posílám Vám všem Marie F.

——————————————————————————————
Dobrý den paní Kostelecká,
cítím se líp, na bývalého přítele už nemyslím, snažím se o odpuštění a dnes jsem měla rande.
Proto vám odpovídám tak pozdě, tak uvidíme, jak to dopadne…..
2473887
S pozdravem Eva B
————————————————————————

Jsem šťastná. Děkuji 🙂

Jana


Dobrý den paní Kostelecká

po Vašem sezení je mi vždy fajn, zatím jsem absolvovala jen cesty do práce a dobrý i se cítím v pohodě, jen ty moje slzičky, ale na ty se taky domluvíme. Určitě se ozvu, díky a přeji hezký víkend.

Lenka J

——————————————————————-

Milá paní Maruško,
velmi Vám děkuji za Vaši hodinu zdarma, kterou jste mi věnovala. Ona to vlastně nakonec nebyla jen hodina ale s mým „perpetem mobilem“, které jsme rozplétaly nakonec tři, které utekly velmi rychle a příjemně. A hlavně, když jsem odcházela, tak jsem v sobě měla odhodlání, ten svůj kolotoč kolotočřešit a dívat se na něj z jiného úhlu. Vím, že u mne je to běh na dlouhou trať ale jak se jednou začne… Jsem ráda, že jsem Vás po jednom „kdysi setkání“ opět potkala a jak se říká: Náhody neexistují.. Lidé nám do života přicházejí, protože to tak mělo být a všichni se navzájem obohacujeme. Krásné jaro 🙂 Paní A.

————————————————————————————–

Dobrý den, paní Maruško

cítím mnohem lépe, strach je menší a spím hezky:) takže díky. Snažím se zpomalit, je to pro mě těžký, dělám vše honem rychle ….., ale aspoň už vím, co je za problém a v určité chvíli se zastavím, i když už mám třeba hotovo, uvařeno, ale vím, co se děje, takže s tím můžu pracovat.

Mějte hezké dny. Ozvu se Vám po dovolené.
S pozdravem Dana

——————————————————————————————

EFT aj mna naštartovala . Maruska Maruška Kostelecká je skvelá sprievodkyna. Odporúčam!
leik
– toto mi napsala další spokojená klientka – Lenka Halásová
————————————–

Paní Kostelecká,

zdravím. Mám se hezky. Moji kluci jsou v pohodě a jsem moc ráda, že je mám. Zatím mi dělají radost. S přítelem jsme si užili úpěknou dovolenou:). Mějte se hezky a dík.

Vlasta H.

—————————————————————————–

Ahoj Maruško,

omlouvám, se, že píšu až nyní.

Chtěl bych Ti moc poděkovat za prohloubení TFT(EFT). Pozoruju velké změny ve svém životě. Věci, které mě dříve rozčilovaly a řešil jsem je vždy celkem radikálně najednou řeším jinak – mírněji a s jistým nadhledem.

vděkMimo jiné jsem i více tolerantní k chybám lidí okolo mě. Musím říct, že se mi hodně ulevilo. Takže jsemTi vděčný za to, co jsi pro mě udělala.

Ještě jednou děkuji.

Roman d

_____________________________

Hana Kalábová napsal:

Moc děkuji za dnešní terapeutickou kočovací (skype) hodinu spojenou EFT. Byl to silný zážitek. Člověk hodně věcí nemá správně nastavené a ubližuje jenom sám sobě.Já sem měla to štěstí že jsem Vás poznala.

š

Moc děkuji za Vaši trpělivost a za Váš čas který Jste mé osobě věnovala.

Hana Kalábová

__________________________________________________

Ahoj Maruško,

dneska se už cítím dobře, od teď už to bude jenom lepší!!

Děkuji Ti Jana K.

________________________________

Ahoj Marů,
schválně ti píši touto cestou, abys viděla, že jsem se zvládla zaregistrovat na tvoje stránky a přihlásila k odběru tvých článků. Moc ráda se dozvídám nové věci, takže ti moc a moc děkuji.

Ď

Jinak zákon přitažlivosti opravdu funguje, protože si představ, že mě nevezmou zpátky do práce a to jsem si samozřejmě přitáhla tím, že jsem sama nevěděla, jestli se mi tam chce zpátky, takže teď to beru jako odpich k něčemu novému a určitě lepšímu….:))))

Měj se krásně. Pa. Jana Ž

——————–

Ahoj Maruško

Změny jsou:žádná nervozita, lecos dokážu přejít ironií, asertivitou a aniž by se
mě  to tolik dotýkalo, je to všechno lepší, jen mám ještě problém se studem
mluvit před více lidmi, to bych potřebovala taky něják odbourat…………:-(

No, hlavně v práci, potřebuji něco říct pro všechny kolegy a občas se přistihnu jak se červenám a dost mě to paralyzuje a neumožňuje se projevit tak, jak bych potřebovala.
K.

——————————————————–

Milá Maruško,

s radostí i zvědavostí jsem si přečetla tvůj první zážitek se terapií EFT. Blahopřeji ke krásnému výsledku. Pokud terapii ozdobíš svou krásnou, milým úsměvem a vším co z tebe vyzařuje, tak při hodnocení velikosti bolesti neprojdem mezi rukami ani zrníčko máku.

Blahopřeji.

Marie Kubová

_______________________________________

Ahoj Maruško,

už je mi lépe. Díky moc za pomoc, jsem ráda, že Tě mám.rád

Pa Jana J.

______________________________

Maruško,
moc mě těší, že to tak lze. To, že ty emoce mohly být ze zážitku v okolí mě nenapadlo, a je to možné. Některé z nich ale byly faktické – ten strach z trestu otce. Skvělé je, že už se to asi projevuje, včera jsem si s rodiči popovídal jako nikdy a já si to spojuju s tím EFT. A to, že se dokážu dostat k příčině problému? Už dlouho jsem sebe zkoumal, a přičiny svých problémů. Vedl jsem si dlouho deník, a naučil jsem se sobě pokládat si otázky, které mě přivedou až ke skutečné přičině problému. Tak možná právě tuto dovednost zúročuju při tom EFT.

Ještě je hodně práce na sobě přede mnou, ale dělám to s radostí a věřím, že to stojí za to. 🙂

Přeji pěkný zbytek víkendu! 🙂

Jakub

——————————————————————-

Zdravím Maruško,
konečně jsem se dostala ke Tvým stránkám. Myslím, že se Ti podařily!!!
Je z nich znát Tvoje láska k této metodě.
Krom pevného zdraví Ti přeji hodně radosti z této práce a DĚKUJI….:-)

cě
Jarmila G.

___________________________________________

Ahoj Maruško,

tak už jsem zase koukala s čím a jak mi partner oznámil hotovou věc. Jestli mohu zavolat na poklep, budu ráda. I na Tvůj názor.

Věra Š.

_______________________

Ahoj Maruško,

už jsi mi jednou pomohla a mám v plánu přijít zase.
Je to opravdu dobré. A závidím, že jsi znala pana Paseku. Je to velká zkušenost
do života. Včera jsi nám chyběla. Bylo to hezké, ani se nám nechtělo domů. Doufám, že jsi zdravá. Chtěla jsem Ti psát a našla jsem mejl, tak odepisuji. Měj se hezky a těším se, že se zase uvidíme.

Ahoj Lída.

__________________________________________

Dobrý večer,

dnes jsem usnula v pohodě. Příjde mi, jako by ze mě něco spadlo a cítím určitou úlevu. Moc dekuji

.Ď

Jana S.

______________________________________

Dobrý den,

děkuji moc 🙂 Cítím se skvěle, užívám si s dětmi prázdniny, v září nastupuje malá do školy, tak nastanou povinnosti. Nemoci pominuly a myslím, že nejhorší máme za sebou, daří se nám skvěle. Nic neřeším a užívám si léto:).

Krásný den Lucka T.

_________________________

Díky za syna!

kop

Jarka S.


Milá Maruško,

děkuji, je to krása. Raduji se a těším z tvých článků a povídání.

Máš krásné stránky a já mám od tebe růžičku, která zdobí článek o panu Pasekovi.

Měj se moc pěkně.

Marie K.

————————————————-

Ahoj Maruško,

díky za včerejšek, byla to zajímavá terapie a nakouknutí na začátek života.
Já jsem ten dojížďák, takže ještě skoro celý den jsem cítila takové ty tlaky v těle a hlavě snad ještě víc. Až na večer se to nějak uvolnilo.
Zařídila jsem pár  věcí, ale skoro každý den si říkám, že jsem toho mohla udělat nebo zařídit víc a tím si asi ten tlak vytvářím sama a pak tím toho míň stihnu.
Ale ty úspěchy si vypíšu 🙂
To zatím stačí, asi si to tady budu dopisovat, protože každý den může být nějaký úspěch i třeba to, že ráno vstanem.
Vím, že denně se dějí zázraky, vnímám to, všímám si toho, někdy míň a někdy víc.
Měj krásnou dobrou noc a těším se na příště
Eva P.

_____________________________________________________

„Dobrý den.

Děkuji, moc jste mi pomohla, takhle na dně jsem ještě nebyla a po sezení s Váma už zase funguji. Pořád to bolí, ale čas to zahojí.Moc děkuji,

dělk

hezký den Růža N.“

__________________________________

Dobrý den,

zatím je to dobré. Kdyby to tak zůstalo, tak by to šlo. Spala jsem tak tvrdě, jak už

dlouho ne! Tak uvidím. Mějte se hezky, já se někdy ozvu, jak se to vyvíjí dál.

Sylva Š.

_____________________________

„Dobrý den paní Kostelecká,

musím uznat, že to funguje, že se cítím o mnoho lépe, nedělám si ze všeho starosti a když náhodou nějaké jsou, tak se na ně snažím dívat z té lepší strany. Opravdu mi to pomohlo. Děkuji jsem vděčná, že jsem Vás potkala. Moc jste mi pomohla. Ráda se s Vámi zase setkám.

Bohunka Z.“


Předmět: pozdrav mé nejmilejší kamarádce Marušce

Ahoj Maruško !

Co nejsrdečněji Tě zdravím a posílám pusu. Tak se mi blíží vysněná dovolená. V sobotu odjíždíme na hory do Kopřivné ,jsou to Jeseníky. Po 3 letech budu spát, číst 2 krásné knížky, lyžovat, kdy já budu chtít a ODPOČÍVAT !!! To si stále slibuji a také dodržím. Mám se dobře, tak dlouho mi nebylo, a je to i Tvoje zásluha. Moc děkuji, že jsem Tě v životě potkala. A taky začnu snad i psát povídky do „šuplíku „,jak si mi poradila. Mám na to psaní stále výmluvy, jako málo času ,a podobně. Ale je to ve mně ,vím to, výmluvami se v životě nic nevyřeší. Musím začít a hotovo. Drž mi palce. ať to vyjde. A můj život ? To je jízda na tobogánu !Chvílemi je ta jízda tak „neovladatelná “ a když už ji mám “ pod kontrolou „,tak se opět hodně rychle rozjede „! Ale tak už to v mém životě chodí a já se snažím vše s pokorou přijímat a kupodivu se mi to daří, cítím to tak. Pokoru mít, je asi jeden z největších darů v životě, který když člověk  má, vlastní mnoho. A Maruško, když jsem ji neměla, tak přišly hodně těžké chvíle. Jasně mi bylo seshora dáno najevo, že takto se chovat nemám. a bolelo to ,to mi věř. Nicméně nyní nastala doba pohody a já si ji užívám !!!. Co bude dál nevím. To ví s určitostí TEN , který je nad námi, a ON to rozhodne. Snad pochopím, co mám v budoucnu dělat a vše dobře dopadne. Tak mi drž palce a jestli budeš mít čas, chuť a náladu ,napiš mi prosím !!!

Moc pozdravů a pusu posílá Alena

P. S. Chci přestat kouřit, hlavně pro Wieska.  A taky mě zlobí trošku žaludek, jím léky ,je to lepší, neboj, byla jsem na vyšetření. Tak fakt už se loučím, měj se pěkně !!! pusu a stále na tebe vzpomíná Alena

_______________________________________________________

Dobrý večer,

cítím se po terapii klidnějac, „Malinká“ při změně školky už nepláče, jen nádech smutku, děkuji L.

_______________________________________________________

„Ahojky Maruško,

děkuji za pozvánku a hned tam zadám email 🙂 Tvé stránky už jsem navštívila a jsou super. Taky se přestávám některých věcí bát a to taky díky eft🙂 Je zajímavé co si člověk schovává v různých koutech, eft je dobrý smetáček a pryč se smetím. Doufám, že se taky někdy sejdem a proberem spoustu věcí. Pa pa a díky, mám Tě rádamám

Dana O.“

——————————————

Paní Kostelecká,

jste opravdu šikovná žena, to je úžasnééé, co všechno jste dokázala.
Děkuji moc za všechno, udělala jste mi radost.
Přeji Vám krásné dny…..plné sluníčka.
Laďka N.

_____________________________

„Ahoj Maruško,

po návštěvě u Teba je mi mnohem lépe, pocity, které jsem měla jsou fuč a začala jsem zpracovávat pracovní stránku do budoucna. 

Jsou to docela hluboké bloky, takže možná klepu na pokličku, něco zpracuji a pokud bych se zase dostala do slepé uličky, tak bych se k Tobě zase objednala, jo?

Přeji pěkný den

den

Zdena

________________________________

Dobry den pani Marusko,

tak se Vam ozyvam, jak se mam. Pocity noc a den po konzultaci byli skvele, pak to trochu upadalo, ale stejne uz nejsem tak „hrozna“ jako predtim.
Prvni den jsem byla mila a laskava, vecer jsem s muzem dokonce spolecne koukala na film.
Ted v patek, jsme vyrazili na veceri ve dvou a bylo to prijemne.
Pak se sice v sobotu objevil nejaky vztek a nespokojenost, ale uz jsem „nejecela“ na deti jako driv.
A take mne nerozhodila ani ve skolce P., kdyz opet chtela dvd, aby si ho vypalila. Vlastne ackoli neco chtela po me, mela jsem pocit, jako by se mne to ani netykalo.
Takze evidentne pokroky.
Mockrat dekuji za konzultaci, obcas se ozvu jak se mam a jak to jde.
A jeste neco, Delate to skvele!!!
Hezky vecer  Alzbeta  B.“
——————————

Milá Maruško,

často a ráda na tebe myslím a té „ťukavé“ metodě naprosto věřím. Je nádherné číst, s jakou důvěrou tuto metodu přijímají děti. Jsou bez předsutků.

Přeji ti, krásná růžičko, pěkné dny.

Marie

______________________________________________________________________

„Ahojky,

Lukášek vypadá naprosto zdravě J. Děkujeme za pomoc – budeme tě všude chválit. V úterý jdeme ještě na kontrolu na ušní, tak ti pak dám ještě vědět.

 

Měj se zatím krásně                                                                                                                                     Jana G.

P.S.: Jo Lukášek mi dneska říkal: mami ta pani s pejskama říkala, že máme někdy zase přijet, tak za ní pojedem ?!?!

pes

 

Asi za měsíc : Lukášek je v pohodě – ťuk ťuk ťuk  . díky tobě

_______________________________________________________

„Děkuji za krásné a povzbudivé novoroční přání,

rovněž přeji do nového roku především pevné zdraví, mnoho optimismu a veselou mysl (a tu vy můžete rozdávat,vždy člověka posunete dál),moře lásky a taky kapičku toho potřebného štěstíčka.

Celé rodině přeje Alena M.“

 

6 komentářů u „Reference

 1. Miluška

  Maruško,

  děkuji moc za Vaši pomoc a dvě hodiny zdarma které, mě zas velmi posunuly dál. Hlavně jsem si uvědomila jak je to celé směšné. :-))) Mám pocit že jsem se zas o to víc naladila a vyladila sama na sebe a cítím se opravdu líp. Děkuji moc za všecko.

  Miluška.

 2. K.

  Milá Maruško, jak dobře víš tak mně i manželovi terapie moc pomohla. U mě nastartovala osobní cestu, kdy jsem si uvědomila o čem můj život vlasntě je, kam směřuji a co jsem. A můj manžel (když se pomine to, že je to chlap a než se vůbec rozhodl něco takového podstoupit 🙂 ) se částečně změnil z naprostého neurotika na vcelku pohodového chlapa. Je jasný, že ta proměna není stoprocentní, že výkyvy jsou, ale je pravda, že nejsou tak časté jak bývaly. Dalo by se říct, že ho tvá terapie taky nasměrovala správným směrem, tak zatím uvidíme jak se bude situace vyvíjet dál. Každopádně já vůbec nelituji že jsem ho za tebou poslala a doufám, že to bude vše jen lepší 😉 Přeji ti do budoucna spoustu dalších spokojenných lidiček a hlavně i jim přeji život bez zbytečných stresů, zjistila jsem, že to nestojí za to a zbytečně to zkracuje život. Jen tak dál………. 🙂 K.

 3. Dana P.

  Dobrý den, paní Maruško,
  nechala jsem si vše z mojí čtvrteční návštěvy u Vás uležet a je mi lépe. Usínám v klidu. Více se směji. Ulevilo se mi. Strach je menší. Sice jsem pracovně moc nepolevila, ale už nedělám práci s takovým odporem. Určitě se Vám brzy ozvu.

  Děkuji mnohokrát.

  Dana

 4. Soňa

  Ať už se zítra rozhodnu jakkoliv, vím, že se mi otevřou další dveře…
  Maruško, prosté děkuji snad ani nestačí. Zavařily jsme telefonní linky, ale já pokládala sluchátko klidná a vyrovnaná s vědomím, že jsem díky Vašemu vedení dospěla k rozhodnutí co chci. A i když to bolelo a ještě chvilku se budu otáčet po těch drobečcích se slzičkou v duši, vím, že jsem se rozhodla správně.
  Takže ještě jednou DĚKUJI <3

 5. Štěpán N.

  Ahoj Maruško,

  i já bych Ti rád touto cestou ještě jednou poděkoval za společné koučování!
  Byl jsem překvapen, jak byl můj pocit „problémů“ z počátku velmi mylný. Definoval jsem si je pouze na základě pocitů a aktuálního rozpoložení. Právě ty jsi mi pomohla podívat se hlouběji do podstaty daného problému, a díky Tobě jsem poznal skutečnou příčinu mého trápení. Sám jsem byl překvapen, že vše není tak jak si na první pohled myslíme, nebo vnímáme.
  Nenásilnou formou jsi mě donutila podívat se na vše z jiného úhlu a hlavně si uvědomit samotnou příčinu.
  Tvůj naprosto profesionální, empatický, ale hlavně lidský přístup mě naprosto ohromil a přesvědčil o fungování EFT v tvém podání a interpretaci.
  Díky přístupu jsem byl schopen se naprosto „otevřít“ a společně začít pracovat na řešení.
  Popravdě, nikdy jsem se takto otevřeně s nikým o svých pocitech, problémech, nebavil, ale ty jsi ve mě vzbudila důvěru a měl jsem pocit že ti mohu říct úplně vše, bez pocitu studu či strachu.
  Po našem koučování, jsem se začal cítit lépe a začal žít „Tady a Teď“.
  Bylo to pro mě velmi přínosné, podnětné, ale hlavně jsem k této technice EFT a k Tobě získal důvěru i když jsem z počátku byl skeptický.
  Děkuji Ti za tvou radu, pomoc a společný čas a mohu zodpovědně říct, že Tě budu doporučovat ve svém okolí.
  Mám vlastní zkušenost a prožitek a ten je ta nejlepší reference i pro „skeptiky“ a „nevěřící Tomáše“ 🙂

  Děkuji a přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem já.
  Krásný den 🙂

  Štěpán

 6. Bronislava Knapová

  Milá Maruško,

  když jsem tě poprvé spatřila a promluvila s tebou na obrazovce PC, připadalo mi, jako bych tě znala odjakživa. Okamžitě jsi svou laskavostí získala mou důvěru, takže jsem se ti dokázala svěřit se vším, co mě tíží. A ty jsi mne šetrným vedením dokázala svou zázračnou metodou mých problémů zbavit. Moc děkuji za pomoc, vážím si toho, zrovna jako toho, žes mi první terapii darovala zdarma. Máš zlaté srdíčko a určitě doporučuji každému, kdo má nějakou tu bolístku nebo bolest, aby se na tebe obrátil, protože pracuješ opravdu profesionálně a s láskou a skutečně dokážeš člověku pomoci.

  S vděčností Broňa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *