O mně

Jmenuji se Marie Kostelecká a vítám Vás na mém webu.

O léčebné metodě EFT jsem se dozvěděla z časopisu Meduňka (který mi doporučil léčitel pan Jindřich Paseka z mé rodné vesničky ve Svratouchu, více: VZPOMÍNKA NA LÉČITELE JINDŘICHA PASEKU) v době, kdy jsem vážně onemocněla .(2003) Tato technika mě natolik zaujala, že jsem se rozhodla ji více prozkoumat. Postupně jsem prošla těmito kurzy:

Stále se vzdělávám a učím se od těch nejlepších….

On-line program s Marie Diamond – Intuíciou k úspechu  (2017)

Poselství  s Marie Diamond 2017

• seminář Marie Diamond Praha best of you 2016 

 Diamond Leadership Circles  s Marií Diamond (2015)

• Diamond Dowsing Basic Seminář  (2015) s M. Diamond, seminář Diamantové proutkaření – odstraňuje negativní vibrace ve vaší domácnosti nebo kanceláři

 

Tajemství úspěchu s Marií Diamond ( 24.červen 2015)

 Řeč těla – Peter Sasín (2015) účinná neverbální komunikace, kódování a řeči těla, zvyšování vlivu a charizma, neverbální komunikace, kotvy…)

•  KVANTOVÉ UZDRAVENÍ vyhrála jsem vstupenku na tento seminář   MaruškaKostelecká – Gratuluji!  Renata Angelo Kronowetterová 22.2.2015

• Poselství 2015 s Marie Diamond 

 

 

Poselství 2014 s Marie Diamond 

• Transformujte svůj život a byznys s Marií Diamond (kterou můžete znát z filmu TAJEMSTVÍ)

 •  CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK ZDRAVÉHO žIVOTNÍHO STALU A ROZVOJE OSOBNOSTI a TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE & EFT  (2012) AKREDITACE MŠMT www.eft.cz
  • Výcvik obsahoval tyto předměty: Efektivní stres management, Pozitivní myšlení, Základy vizualizace, Sebevědomí, Péče o zdravý životní styl a psychiku….

  Jsem členem v Asociaci terapeutů energetické psychologie & EFT

  Pracuji se základními technikami EFT, a ostatními osvědčenými metodami a principy jako jsou NLP (Neurolingvistické programování), hypnoterapie, principy z Kurzu zázraků zákona přitažlivosti a základy Autopatie.

 • Škola sebevědomí a štěstí (2011)• Kouč osobního rozvoje (2011)
 • Certifikovaný EFT praktik II. stupen (2010)   abychom dostali certifikát z tohoto kuzu, museli jsme napsat svůj případ : MOJE PRVNÍ TERAPIE EFT S KLIENTEM 
 • EFT pro každého I stupeň (2008)  – Základy EFT pro zdraví a úspěch 
  Tento kurz je určen pro lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na odstranění vlastních problémů. EFT fungovalo, tak jsem se chtěla dozvědět víc, jak pomoci sobě i ostatním, a proto jsem prošla dalšími kurzy:
 • REIKY II (2001)
 • REIKY I (2001)

4 komentáře u „O mně

 1. Petra Nedvědová

  Dobrý den, paní Kostelecká,

  knihy, které mám ráda, tak těch je víc, ale kterou mám opravdu nejraději je Malý princ od Exuperyho a také Bible. Jinak hodně čtu knihy o osobním rozvoji a sebepoznání , no je jich víc co jsou oblíbené a ke kterým se vracím ráda.
  PN.

  1. Marie Kostelecká Autor příspěvku

   Dobrý den paní Nedvědová vyhráváte ZDARMA jednou koučovací (skype) hodinu spojenou s EFT terapií. Gratuluji!

 2. Hana Kalábová

  Moc děkuji za dnešní terapeutickou kočovací (skype) hodinu spojenou EFT. Byl to silný zážitek. Člověk hodně věcí nemá správně nastavené a ubližuje jenom sám sobě. Já sem měla to štěstí že jsem Vás poznala. Moc děkuji za Vaši trpělivost a za Váš čas který Jste mé osobě věnovala. Hana Kalábová

 3. Eva Sádecká

  Milá Maruško,
  dnes se mi na FC dostala tvoje stránka. Mám užasnou radost a také z nádherných blogů tvé dcery! může psát na blog.Idnes, tam je o takové blogy nouze a poptávka!!
  Zdraví Eva Sádecká, dříve sousedka ze Žďáru nad Sázavou. Vidíš, mohly bychom udělat nějaké společné dílko. Krásný večer.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *