NIKDY NENÍ POZDĚ NA ŠŤASTNÝ ŽIVOT

REFERENCE OD SPOKOJENÉ KLIENTKY:

Dobrý den, paní Kostelecká,

Jak se máte? Věřím, že jste stále dobře naladěná 🙂                                                                              Čas letí jak voda. Kdo by byl řekl, že už to je týden, co jsem u Vás zazvonila a bylo mi dovoleno strávit s Vámi více než 3 hodiny. A protože si myslím, že by bylo dobré, abyste měla zpětnou vazbu, tak Vám chci podat zprávu o dopadu našeho společného úsilí.

Není třeba se nějak sáhodlouze rozepisovat. Stručně a jasně: Pohoda, klídek 🙂

Jsem nějak víc vyklidněná, vyrovnanější, sama se sebou spokojenější, šťastnější, všechno je barevnější…. A hlavně, nepřišla potřeba „přežrat se“, naopak si jídlo víc užívám a vychutnávám.

V hlavě se celé dny něco děje, najednou se otevřela další negativa z raných let, spousta věcí se mi vyjasnila. Dnes by hodnocení u jednotlivých osob, které jsme spolu vytvářeli, bylo zcela jiné, v některých případech úplně opačné….

Uvidím, jak se všechno časem usadí.  Kdybych narazila na něco, co sama nedokážu rozklíčovat, požádala bych Vás opět o pomoc.

Děkuji Vám moc za čas, který jste mi věnovala, děkuji za možnost potkat Vás.

Užijte si krásné slunečné odpoledne.

Markéta

 

Jak EFT terapie pomohla jiným lidem si můžete přečíst zde: REFERENCE

Další příběhy si můžete přečíst zde: Případy EFT

Pokud se chcete na cokoli zeptat, tak mi napište

„Krásný každý den“                                                                                                                                        Váš kouč Marie Kostelecká

www.mariekostelecka.cz

„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu,                                                                         spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *