Archiv rubriky: Nezařazené

Dopis pro miminko mé klientky

Milý Adámku,

ráda bych Tě přivítala na tomto světě a popřála Ti hodně zdraví, štěstí, lásky a radosti, stejně tak Tvým rodičům a lidem okolo Tebe. Možná se nikdy nedozvíš o své mamince tolik, jako jsem se dozvěděla já a aby si to maminka připomněla, tak Vám píšu tento dopis.

Když ke mně Tvoje maminka přišla poprvé, ještě jsi nebyl na světě, ale v hloubi svého srdce po Tobě maminka toužila. S maminkou jsme si povídaly, jak se ona narodila svým rodičům, kam chodila do školy, jaké onemocnění prodělala, že si prošla několika nelehkými vztahy s lidmi okolo sebe, zkrátka, že to nebylo vždy veselé, ale pak potkala Tvého tatínka, a to ji začalo být veseleji. Z počátku bydleli u tatínkových rodičů, kde se maminka potkala s úplně jinou rodinou, než v jaké vyrůstala, s úplně jinými zvyky a zvyklostmi, na které si zase ona nemohla zvyknout….

Maminka si v tu dobu stěžovala na urputné bolesti hlavy, nespavost a velké strachy, které ji pronásledovaly. Při terapiích jsme se snažily odstranit tyto strachy a úzkosti, učily jsme se, jak zpomalit, zklidnit se a naplánovat si den. Pracovaly jsme spolu několikrát a na čem jsme se dohodly, to maminka s odhodláním předávala do praxe a ikdyž zpočátku chtěla vše nejraději hned, měla pocit, že nic nestíhá a pronásledovala ji netrpělivost, tak výsledky našeho úsilí na sebe nenechaly dlouho čekat.

Pamatuji se, jak mi maminka poprvé napsala: „Cítím se mnohem lépe, strach je menší a spím hezky , takže Díky. “ Ještě dlouho bych mohla psát, ale ostatní zůstane naším tajemstvím….

   Maminka byla velmi šikovná a svědomitá a když přišla na další setkání, měla vždy pečlivě napsané své pokroky, ale i nezdary, se kterými se chtěla poradit, a to se nám dařilo! Jindy psala: “Opět jsem měla včerejší noc krušnou 🙁 nevím, čím to, že si neumím ten dobrý pocit, co mám, když jdu od Vás, udržet déle. Na tom potřebuji zapracovat, protože mi bylo krásně.“ A tak jsme pracovaly….

Ráda také chodila do zaměstnání, kde pracovala s dětmi, po příchodu domů vařila, pekla a uklízela v domě i na zahradě. Práce se nebála, proto se s tatínkem rozhodli, že si postaví krásný domeček, do kterého si Tě nedávno přivezli.

Povídaly jsme si s maminkou i o Tvém příchodu a jsem si jistá, že toto očekávání bylo plné radosti, ale i starostí, obav a bolesti, ale to vše překonal Tvůj příchod a Tvá statečná maminka a tatínek jsou z Tvého narození velmi šťastni.

A já Vám přeji, ať Vás toto štěstí, radost, zdraví a láska stále provázejí!!!!

Krásný každý den přeje Marie Kostelecká

 

A jaká byla reakce maminky:

Maruško!!!! teď jsem si ji přečetla přílohu a úplně mě zahřálo u srdce, až i slza ukápla. To je moc krásný, jak jste to napsala a mohu říct, že opravdu v těch nejtěžších chvílích jste mě tak nějak zachránila.. Nevím, co by bylo, kdybych Vás tehdy nenašla. Možná bychom s manželem už nebyli. .A víte co teď? Tchýně je šťastná, náš vztah se srovnal a celkem jsme pozapomněli co bylo si myslím.. i mě nedávno pohladila. Moc Vám děkuji za Váš čas, že jste si dala tu práci a napsala, co bylo:-) a malému to určitě přečtu. Je moc hodný miminko, hodně a rád spinká, hezky jí, roste jako z vody. Za chvíli nás čekají křtiny:-)                                                                                                                                  Ať se Vám daří a ještě jednou děkuji.“

( Děkuji klientce – mamince za souhlas –  jména jsou záměrně vždy změněna 🙂

** děkuji za sdílení a vaši zpětnou vazbu, kterou zasíláte !                                                            Další příběhy si můžete přečíst zde: Případy EFT                                                                                  Jak EFT terapie pomohla jiným lidem  najdete zde: REFERENCE              

Pokud se chcete na cokoli zeptat, tak mi napište                                                                                 

„Krásný každý den“                                                                                                                                        Váš kouč Marie Kostelecká                                                                                              www.mariekostelecka.cz

„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu,                                                                         spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.“

Šťastný nový rok 2016

Přeji Vám z celého srdce ať je nový rok 2016 pro nás všechny šťastným rokem plným lásky, zdraví, míru, krásných setkání a splněných přáních.

pf

Marie Kostelecká

„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu,

spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.“

www.mariekostelecka.cz

TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE & EFT

KOUČ ZDRAVÉHO ŽIVO TNÍHO STYLU A ROZVOJE OSOBNOSTI

 

tel: 737 291 231