KAŽDÁ ŽENA UŽ je „SAMA SOBĚ ŠÉFEM“

O ženách se často mluví jako o matkách, pečovatelkách, výkonných zaměstnankyních a dobrých kamarádkách. Málokdy jako o podnikatelkách.

KAŽDÁ  ŽENA UŽ je „SAMA SOBĚ ŠÉFEM“ – PODNIKÁ VE SVÉ DOMÁCNOSTI a MÁ NA STAROSTI TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ PODNIK – SVOU RODINU !!!

A když už se o nějaké ženě mluví jako o o úspěšné podnikatelce a majitelce své vlastní firmy, je to z větší části výjimka nacházející se v rubrikách magazínů s názvem „jedna z mála“.

I s tím chce Alexandra John zatočit a ženám ukázat, že nejen muži, ale i ony mohou mít své projekty. A protože všichni víme, že nejtěžší je vždycky začátek, kniha, kterou si může zakoupit za skvělou cenu i studentka a kterou Alexandra napsala –Sama sobě šéfem (právě tuto knihu čtu a  mohu ji vřele doporučit !!!)

kniha, která vám dá přesný návod, co si do začátku připravit, na koho se obrátit a jak se na podnikání připravit a na co dát obzvlášť pozor! A nejen to, nachystala pro nás ženy i online kurz a E-BOOK Sama sobě šéfem.

kurzu „SAMA SOBĚ ŠÉFEM“ i knize najdou ženy (ale i muži i studenti 🙂 kteří chtějí vědět co podnikání obnáší), informace, které nezbytně v začátcích podnikání potřebují. Od toho jak najít nápad na podnikání, jak vytvořit produkt, byznys plán, jak financovat podnikání nebo jak prodávat, najdete zde i praktické rady a tipy podané srozumitelným způsobem.

Do knihy „SAMA SOBĚ ŠÉFEM“ Alexandra přidala reálné konkrétní příběhy a povídání klientek, které řešily to, co každá začínající podnikatelka. A ke každému nákupu přidává vždy něco NAVÍC!!!

Možná se ptáte -„Kdy je ta správná chvíle začít podnikat..?“

Když se cítíte připraveni. Nečekejte na ideální chvíli! 

Kurz je rozdělen do deseti videí. Ke každému získají pracovní sešit a videa si mohou stáhnout i ve formě MP3. Navíc je součástí kurzu také VIP facebooková skupina, kde se mohou propojit s ostatními účastnicemi, sdílet, radit si, najít nové kolegyně, kontakty a případně i obchodní partner Protože i byznys projekty patří do života žen, a já pevně věřím v to, že právě podnikání nám (i jako matkám) může přinést to, co potřebujeme nejvíc. Čas a svobodu.

Jaký je váš největší sen? Čeho si přejete dosáhnout?

Žijeme v době, kdy máme velké možnosti…

Můžeme začít dělat cokoli a dokonce kdykoli a kdekoli .

TA CHVÍLE JE PRÁVĚ TEĎ!!!

a já Vám přeji krásný každý den

Váš kouč Marie Kostelecká

www.mariekostelecka.cz

TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE & EFT

KOUČ ZDRAVÉHO ŽIVO  TNÍHO STYLU A  ROZVOJE OSOBNOSTI

 

 

 

„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu,

spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *