Dopis pro miminko mé klientky

Milý Adámku,

ráda bych Tě přivítala na tomto světě a popřála Ti hodně zdraví, štěstí, lásky a radosti, stejně tak Tvým rodičům a lidem okolo Tebe. Možná se nikdy nedozvíš o své mamince tolik, jako jsem se dozvěděla já a aby si to maminka připomněla, tak Vám píšu tento dopis.

Když ke mně Tvoje maminka přišla poprvé, ještě jsi nebyl na světě, ale v hloubi svého srdce po Tobě maminka toužila. S maminkou jsme si povídaly, jak se ona narodila svým rodičům, kam chodila do školy, jaké onemocnění prodělala, že si prošla několika nelehkými vztahy s lidmi okolo sebe, zkrátka, že to nebylo vždy veselé, ale pak potkala Tvého tatínka, a to ji začalo být veseleji. Z počátku bydleli u tatínkových rodičů, kde se maminka potkala s úplně jinou rodinou, než v jaké vyrůstala, s úplně jinými zvyky a zvyklostmi, na které si zase ona nemohla zvyknout….

Maminka si v tu dobu stěžovala na urputné bolesti hlavy, nespavost a velké strachy, které ji pronásledovaly. Při terapiích jsme se snažily odstranit tyto strachy a úzkosti, učily jsme se, jak zpomalit, zklidnit se a naplánovat si den. Pracovaly jsme spolu několikrát a na čem jsme se dohodly, to maminka s odhodláním předávala do praxe a ikdyž zpočátku chtěla vše nejraději hned, měla pocit, že nic nestíhá a pronásledovala ji netrpělivost, tak výsledky našeho úsilí na sebe nenechaly dlouho čekat.

Pamatuji se, jak mi maminka poprvé napsala: „Cítím se mnohem lépe, strach je menší a spím hezky , takže Díky. “ Ještě dlouho bych mohla psát, ale ostatní zůstane naším tajemstvím….

   Maminka byla velmi šikovná a svědomitá a když přišla na další setkání, měla vždy pečlivě napsané své pokroky, ale i nezdary, se kterými se chtěla poradit, a to se nám dařilo! Jindy psala: “Opět jsem měla včerejší noc krušnou 🙁 nevím, čím to, že si neumím ten dobrý pocit, co mám, když jdu od Vás, udržet déle. Na tom potřebuji zapracovat, protože mi bylo krásně.“ A tak jsme pracovaly….

Ráda také chodila do zaměstnání, kde pracovala s dětmi, po příchodu domů vařila, pekla a uklízela v domě i na zahradě. Práce se nebála, proto se s tatínkem rozhodli, že si postaví krásný domeček, do kterého si Tě nedávno přivezli.

Povídaly jsme si s maminkou i o Tvém příchodu a jsem si jistá, že toto očekávání bylo plné radosti, ale i starostí, obav a bolesti, ale to vše překonal Tvůj příchod a Tvá statečná maminka a tatínek jsou z Tvého narození velmi šťastni.

A já Vám přeji, ať Vás toto štěstí, radost, zdraví a láska stále provázejí!!!!

Krásný každý den přeje Marie Kostelecká

 

A jaká byla reakce maminky:

Maruško!!!! teď jsem si ji přečetla přílohu a úplně mě zahřálo u srdce, až i slza ukápla. To je moc krásný, jak jste to napsala a mohu říct, že opravdu v těch nejtěžších chvílích jste mě tak nějak zachránila.. Nevím, co by bylo, kdybych Vás tehdy nenašla. Možná bychom s manželem už nebyli. .A víte co teď? Tchýně je šťastná, náš vztah se srovnal a celkem jsme pozapomněli co bylo si myslím.. i mě nedávno pohladila. Moc Vám děkuji za Váš čas, že jste si dala tu práci a napsala, co bylo:-) a malému to určitě přečtu. Je moc hodný miminko, hodně a rád spinká, hezky jí, roste jako z vody. Za chvíli nás čekají křtiny:-)                                                                                                                                  Ať se Vám daří a ještě jednou děkuji.“

( Děkuji klientce – mamince za souhlas –  jména jsou záměrně vždy změněna 🙂

** děkuji za sdílení a vaši zpětnou vazbu, kterou zasíláte !                                                            Další příběhy si můžete přečíst zde: Případy EFT                                                                                  Jak EFT terapie pomohla jiným lidem  najdete zde: REFERENCE              

Pokud se chcete na cokoli zeptat, tak mi napište                                                                                 

„Krásný každý den“                                                                                                                                        Váš kouč Marie Kostelecká                                                                                              www.mariekostelecka.cz

„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu,                                                                         spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.“

2 komentáře u „Dopis pro miminko mé klientky

  1. Božena Veselá

    Milá paní Kostelecká MARUŠKO. Děkuji,děkuji,děkuji. Díky VÁM opět žiji,směji se,komunikuji s okolím a těším se na nové krásné dny díky.

  2. Marie Kostelecká Autor příspěvku

    Milá paní Boženko, jsem ráda, že jsem mohla pomoci, pomocí terapie EFT, abyste opět byla VESELÁ!!!! Krásný každý den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *